Dětský příměstský tábor

Dětský příměstský tábor v Městském muzeu a galerii ve Svitavách

Každý rok připravujeme v Městském muzeu a galerii příměstský tábor pro děti se zájmem o historii, řemesla a výtvarnou tvorbu. Tábor probíhá každý den od 8 do 16 hodin a je vhodný pro děti od 7 do 11 let včetně.

Každý rok připravujeme jiné téma tábora, děti se tedy dozvídají a vytvářejí každý rok něco nového. Celý táborový týden propojuje táborová hra, kdy jednotlivé skupiny dětí mezi sebou soutěží. Snažíme se během týdne dětem prostřídat různé činnosti, aby si přišel na své opravdu každý. Na každém táboře děti čeká hravá historie, procházka vybranými svitavskými zákoutími, muzejní výstavy, které budou využity v táborové hře, řemesla našich předků, která si děti vyzkouší na vlastní kůži, výtvarné tvoření i tématický výlet.

Závěrečné odpoledne věnujeme přípravě výstavy výrobků a programu vernisáže určené pro rodiče a známé.

CO NÁS ČEKÁ LETOŠNÍ LÉTO:

Dětský muzejní příměstský tábor 2018

JIŽ OBSAZENO

•    pro děti od 7 do 11 let (včetně)
•    každý den od 8 do 16 hodin
•    cena 1600 Kč / dítě - v ceně je zahrnut 5x oběd, pitný režim, jízdné, vstupy do památek, materiál, odborní lektoři…

V případě zájmu děti objednejte na tel. č. 734 809 565 nebo 461 532 704 nebo na lektor@muzeum.svitavy.cz

kontaktní osoba: Jitka Olšánová

INSPIRACE Z MINULÝCH ROČNÍKŮ:

2011 "Trstenickou stezkou cestou necestou"

2012 "Po stopách slavných svitavanů"

2013 "Cesty k vrcholům"