Workshopy pro děti a dospělé

Nabídka řemeslných a výtvarných workshopů

DUBEN

Kovářský workshop pro dospělé 14. 4. 2018

Fantastická zvířata a jak je vyrobit 28.4.2018

KVĚTEN

Fotografický workshop 19. a 20. 2018

Další řemeslné workshopy budeme připravovat opět od září.

PŘIHLÁŠKA NA DĚTSKÉ WORKSHOPY KE STAŽENÍ:

Formulář přihlášky pro dětské workshopy ke stažení ve formátu *.doc

Dárkové poukazy:

Návštěva Workshopu může být pěkným dárkem pro děti i dospělé.
Dárkové poukazy je možné objednat v Městském muzeu a galerii ve Svitavách nebo na lektor@muzeum.svitavy.cz, nebo tel. 734 809 565, 461 532 704 kontaktní osoba Jitka Olšánová.

Řemesla v muzeu:

Výsledkem projektu Muzejní animace jsou vybudované a vybavené dílny na dvoře muzea. Od roku 2014 se zde vyučují řemeslné techniky našich předků - kovářství, sklářství, kamenictví a řezbářství. Věnujeme se také pečení kváskového chleba i výtvarným technikám v muzejním ateliéru.
Naši nabídku jsme od roku 2016 rozšířili na širokou veřejnost - pro děti i dospělé.
Připravujeme workshopy pro děti, pro dospělé a také rodinné (zde pracují společně rodiče nebo prarodiče s dětmi)
Na řemeslných workshopech se setkáte s řemeslníky a výtvarníky v jedné osobě, kteří se s vámi rozdělí o své zkušenosti a poradí při práci na vašem výrobku. Výtvarné workshopy vede zkušený výtvarník a jejich součástí je kromě vlastní tvorby i vernisáž a malá výstava vytvořených děl.
Hotová dílka se stanou jistě krásnou ozdobou vaší domácnosti, zahrady nebo originálním dárkem.

Celodenní workshopy:

Přijďte strávit příjemný den do muzea. Od 8 do 16 hodin budete v naší laskavé péči. My zajistíme vše potřebné - Vy se soustředíte jen na tvoření.
V ceně je i společný oběd v restauraci. Během dne vaříme kávu a čaj.
Cena 600,- Kč pro dospělou osobu, 400,- Kč pro dítě

Dopolední workshopy:

Přijďte strávit příjemné dopoledne v muzeu. Naši odborníci se Vám budou věnovat od 8 do 13 hodin. Vše potřebné bude zajištěno.
Během dne vaříme kávu nebo čaj.
Cena 400,- Kč pro dospělou osobu a 300,- Kč pro dítě

Na vybraný workshop se můžete přihlásit na lektor@muzeum.svitavy.cz, nebo tel. 734 809 565, 461 532 704 Jitka Olšánová.
U dospělých postačí přihláška telefonická, u dětí je nutné odevzdat vyplněný podepsaný formulář.

Umělecké odlévání kovu
Kamenický workshop