PŘIPRAVUJEME: PŘEHLÍDKA 2021

12.01. 2021
To, že je muzeum a galerie pro návštěvníky dočasně uzavřeno neznamená konec aktivit. Máme v plánu muzejní sezónu otevřít tradiční výstavou výtvarníků našeho regionu PŘEHLÍDKA 2021. Mělo by to být i symbolické oodechnutí si od problému s koronavirem, poděkování těm, kteří si uvědomují obsah výroku Ars longa, vita brevis. Umění je prostě nesmrtelé, narozdíl od člověka. Nevíme sice, kdy bude vernisáž a jak bude vypadat. Je také možné, že vernisáž nebude vůbec, ale výstava se otevře určitě.
Zatím jsme zrušili tzv. poradenský den pro výtvarníky, na němž se vybírala i díla pro výstavu. Poradenský den probéhá v režimu individuálního přístupu. Do konce ledna můžete do muzea sonést svá tři díla dle vlastního uvážení. Je nutné se předem domluvit s kurátorkou výstavy Leou Sehnalovou na tom, jakým způsobem a kdy díla můžete donést.na tel. čísle 461 532 704 (recepce) nebo 777 964 927 (Lea Sehnalová).

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás. Společně to zvládneme.