Informace k 10. 5. 2021

Od pondělí 10. května rozšiřujeme výpůjční dobu. Otevřeno budeme mít také v sobotu, a to od 9 do 12 hodin. Provozní doba v pracovní dny zůstává nezměněna, tzn. pondělí, úterý, středa, pátek od 9 do 17 hodin, ve čtvrtek od 12 do 17 hodin. Reprografické služby (tisk a kopírování) jsou umožněny. Studovna zůstává uzavřena. Pobyt v knihovně je omezen na nezbytně nutnou dobu, počet návštěvníků na 1 osobu na 15 m². Dodržujte prosím předepsaná opatření (vstup pouze s respirátorem, rozestupy a dezinfekce). Knihy vypůjčené z knihovny můžete vracet 24 hodin do biblioboxu před Fabrikou.

S knížkou do života

Pondělí 7. června 2021 / 10:00 hod. / dětské oddělení knihovny

Zveme rodiče s dětmi do 3 let na setkání do knihovny. Součástí dopoledního programu bude čtení a hraní s pohádkou O koblížkovi, představení nových knih, a také možnost posezení při kávě. Na akci je nutné se přihlásit na email so@booksy.cz a uvést jméno a věk dítěte.

Akce probíhá v rámci projektu Bookstart – s knížkou do života, který je zaměřen na podporu čtenářství od raného věku dítěte.

Čtenářský klub pro nejmenší

Středa 12. května 2021 / 16:00 hod. / park Jana Palacha u knihobudky

Hlavní náplní klubu je práce s knihou – předčítání, vyprávění, tvoření. Klub je určen pro děti od 3 do 6 let. Zveme všechny malé i velké knihomoly. V případě nepříznivého počasí, a pokud to dovolí epidemiologická situace, klub proběhne v dětském oddělení knihovny.

Aktivita je realizována v rámci projektu MAP II a Implementace MAP ORP Svitavy.