Přehlídka 2004

23. 10. - 21. 11. Vernisáž: 23. října v 10 hodin

Seznam vystavujících:
Irena Antonínová, Petr Bilina, Josef Břenek, Miroslav Břeň, Miloslav Bulva, Věra Coufalová, František Čermák, Jana Čubrdová, Jozef Fajmon, Pavel Fiala, Ivana Fialová, Tamara Hlavičková, Magdaléna Honzálková, Petr Horák, Sylva Horáková, Jan Hrdlička, Lenka Jelínková, Erik Kluka, Pavlína Komoňová, Jiří Kosina, Radka Kotinská, Luboš Kozák, Jarmila Lhotská, Karel Mácal,Světlana Macková, Zuzana Mičková, Vítězslava Morávková, Josef Mrázek, Libuše Müllerová, Václav Novák, Petr Novotný, Jiří Ondra, Zdeněk Palán, Jiří Prudil, Anna Sekaninová, Jiřina Seková, Zdeňka Semecká, Iva Sionová, Anna Stříteská, Jana Svobodová, Radomír Ševčík, Jaroslav Škranc, Jan Štěpánek, Hana Tempírová, Jana Trantírková, Miloš Vaněk, Jan Vostřel, Petr Zwinger.

Na letošní výstavě výtvarníků svitavského regionu vystavuje 48 výtvarníků. Stejně jako v minulých ročnících jsou nevíce zastoupeni výtvarníci ze Svitavska (Svitavy svým výtvarným potenciálem čím dál tím víc překvapují - skrze výtvarné umění se tu vyjadřuje mnoho mladých) a Poličska (je to tradiční malířský region, když člověk bydlí na Vysočině, tak mu to snad ani nedá, aby tu krásu nezachytil na plátně), více než v loňských letech se prezentují výtvarníci z Moravskotřebovska (zdejší výtvarníci o sobě dávají stále více vědět i mimo své město). Z Litomyšle přivezli svá díla pouze dva (škoda …). Každopádně tato výstava - rok od roku rozmanitější a vyzrálejší, stojí za zhlédnutí.